Strony internetowe Cennik

Styczeń 31, 2016

Strony internetowe Cennik

Strony internetowe Cennik – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu tworzenia stron. Specjalizujemy się w tworzeniu stron w oparciu o niezwykle popularny CMS WordPress. Tworzone przez nas strony internetowe są profesjonalne i odpowiadają najnowszym trendom na rynku. Cena i czas stworzenia strony zależy od liczby podstron, objętości tekstu (czy jest dostarczany przez Klienta, czy nie), złożoności grafik, liczby elementów dodatkowych itp. Tworzymy strony w różnych językach świata (oferowane przez nas języki). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Strony internetowe Cennik

Jeśli zależy Państwu na stworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci, na zwiększeniu liczby odwiedzających, a tym samym na zwiększeniu liczby Klientów, wówczas zachęcamy do wyboru naszej oferty. Powierzenie nam stworzenia strony www do przejaw roztropności a także gwarancja wykonania odpowiadającego wszystkim aktualnym trendom pozycjonerskim SEO.


Rodzaje oferowanych stron

Zastrzegamy sobie jednocześnie prawo nieznacznych zmian okresu stworzenia strony jeżeli Klient zleci wykonanie większej ilości modyfikacji.


Jednorazowe usługi dodatkowe


Nie ma znaczenia, czy prowadzicie Państwo działalność gospodarczą, czy dopiero myślicie o jej założeniu. W obu przypadkach wybór naszych usług będzie doskonałym rozwiązaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w tworzeniu profesjonalnych, jak również nieskomplikowanych stron w oparciu o WordPress. Nasza oferta skierowana jest również do osób prywatnych, dzięki wgraniu odpowiednich dodatków, będziecie Państwo mogli dodatkowo zarabiać na swoich stronach / blogach.


Nasza oferta czasowa, czyli jak szybko możemy pracować

Oferta czasowa dotyczy stron zawierających do 10 podstron. W przypadku bardziej rozbudowanych stron szybszy czas wykonania ustalamy indywidualnie z Klientem.

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
  • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
  • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT
  • Istnieje możliwość rozliczenia zamówienia w ratach 0%.
  • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny
  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.

Podziel się tym