Pisanie Prac Cennik Pomocy

31 stycznia, 2016

Pisanie Prac Cennik Pomocy

Pisanie Prac Cennik Pomocy – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu pomocy pisania prac. Na wstępie należy zaznaczyć, że niezwykle trudno jest skonstruować jednolity cennik do każdego tematu. Jest tak, ponieważ nie ma dwóch takich samych tematów i prac. Jednemu zagadnieniu tematycznemu należy poświęcić więcej uwagi (np. pomoc w zakresie skonstruowania i przeprowadzenia badań), podczas gdy innemu nieco mniej (np. pomoc w zakresie tematów prac teoretycznych o stosunkowo łatwo dostępnej literaturze).


Pisanie Prac Cennik Pomocy (ceny opracowań)


W zależności od indywidualnych oczekiwań Klienta cena może różnić się od ceny pracy standardowejJest tak dlatego, gdyż cena pomocy jest za każdym razem adekwatna do poziomu trudności i złożoności zlecenia. Główny wpływ na cenę ma kilka istotnych czynników, są to między innymi:

 • Charakter pracy (teoretyczna czy empiryczna);
 • Dostępność źródeł, materiałów źródłowych;
 • Objętość, liczba stron pracy;
 • Język w jakim tekst ma być przygotowany (oferowane przez nas języki);
 • Stopień trudności i zaawansowania tematu;
 • Termin realizacji zlecenia;
 • Zakres tematyczny pracy.

Gwarantujemy naszym Klientom pełną anonimowość i poufność danych i przekazywanych materiałówW trakcie trwania współpracy nie wymagamy od Państwa podania żadnych dotyczących Państwa danych personalnych. Istnieje również możliwość podpisania odpowiedniej umowy. Umowa jest wówczas podpisywana przed rozpoczęciem prac nad zleceniem. W takim przypadku wymagamy uiszczenia zaliczki w wysokości co najmniej 10% (dziesięć procent) wartości całości zlecenia. Pisanie prac cennik.


Nasza oferta czasowa, czyli jak szybko możemy pracować

Warto wiedzieć, że powyższe czasy opracowań możliwe są tylko przy zamówieniach do 15 stron objętości. Czas wykonania obszerniejszych prac jest konsultowany z Klientem indywidualnie. 


Podane dotychczas ceny odnoszą się do tekstów przygotowywanych w formacie standardowym (rozmiar czcionki – 12 pkt, używana czcionka – Times New Roman, marginesy strony – po 2,5 cm (lewy margines 3,5 cm), interlinia – 1,5 pkt). Standardowa strona to zatem około 1800 znaków z odstępami i znakami interpunkcyjnymi, co przekłada się na mniej więcej 250 słów.

Piszemy teksty w sposób profesjonalny i odpowiadający wymogom stawianym tego typu tekstom. Nie powielamy, nie plagiatujemy prac. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w Internecie działa duża liczba osób – oszustów. Osoby te z reguły oferują niezwykle niskie stawki ale w zamian opracowują teksty o żadnej wartości, lub znikają z pieniędzmi. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancje rzetelnego podejścia i profesjonalizmu wykonywanych działań. Wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń.

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
 • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
 • Realizujemy zlecenia z dziedzin, na temat których posiadamy szeroką i ugruntowaną wiedzę
 • Nasza oferta jest zgodna z obowiązującym prawem
 • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT (23%)
 • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, dlatego cena może ulec zmianie w zależności od tematu, objętości i terminu wykonania
 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.


Serwis pomocwpisaniu.pl gwarantuje każdemu swojemu Klientowi całkowitą anonimowość. Materiały, które pomagamy przygotować mogą być użyte wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Oferowana pomoc w pisaniu prac ma na celu usprawnienie postępowania i rozwoju edukacyjnego Klienta i jest w pełni zgodna z polskimi przepisami prawa. Serwis pomocwpisaniu.pl nie odpowiada za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania opracowanych materiałów.

Podziel się tym