Pisanie Prac Cennik Pomocy

31 stycznia, 2016

Pisanie Prac Cennik Pomocy

Pisanie Prac Cennik Pomocy – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu pomocy pisania prac. Na wstępie należy zaznaczyć, że niezwykle trudno jest skonstruować jednolity cennik do każdego tematu. Jest tak, ponieważ nie ma dwóch takich samych tematów i prac. Jednemu zagadnieniu tematycznemu należy poświęcić więcej uwagi (np. pomoc w zakresie skonstruowania i przeprowadzenia badań), podczas gdy innemu nieco mniej (np. pomoc w zakresie tematów prac teoretycznych o stosunkowo łatwo dostępnej literaturze).


Pisanie Prac Cennik Pomocy (ceny opracowań)

USŁUGACENA
Artykuł naukowy, popularnonaukowyod 45 zł/strona
Praca Zaliczeniowa od 15 zł/strona
Praca Licencjacka od 20 zł/strona
Praca Inżynierska od 30 zł/strona
Praca Magisterska od 30 zł/strona
Rozprawa Doktorska od 40 zł/strona
Profesjonalny spis treści Ustalane indywidualnie
Bibliografia (ułożenie alfabetyczne) od 40 zł/całość
Spis tabel oraz wykresów 45 zł
Wstęp i Zakończenie od 180 zł
Recenzja od 45 zł/strona
Research materiałów do pracy od 2 zł/pozycja


W zależności od indywidualnych oczekiwań Klienta cena może różnić się od ceny pracy standardowejJest tak dlatego, gdyż cena pomocy jest za każdym razem adekwatna do poziomu trudności i złożoności zlecenia. Główny wpływ na cenę ma kilka istotnych czynników, są to między innymi:

 • Charakter pracy (teoretyczna czy empiryczna);
 • Dostępność źródeł, materiałów źródłowych;
 • Objętość, liczba stron pracy;
 • Język w jakim tekst ma być przygotowany (oferowane przez nas języki);
 • Stopień trudności i zaawansowania tematu;
 • Termin realizacji zlecenia;
 • Zakres tematyczny pracy.

Gwarantujemy naszym Klientom pełną anonimowość i poufność danych i przekazywanych materiałówW trakcie trwania współpracy nie wymagamy od Państwa podania żadnych dotyczących Państwa danych personalnych. Istnieje również możliwość podpisania odpowiedniej umowy. Umowa jest wówczas podpisywana przed rozpoczęciem prac nad zleceniem. W takim przypadku pisanie prac wymaga uiszczenia zaliczki w wysokości co najmniej 10% (dziesięć procent) wartości całości zlecenia.  cennik.


Nasza oferta czasowa, czyli jak szybko możemy pracować

USŁUGACZAS WYKONANIARÓŻNICA CENY
Szybkie opracowanie materiałówDo 72 godzin+ 25%
Super szybkie opracowanie materiałówDo 48 godzin+ 50%
Ekspresowe opracowanie materiałówDo 24 godzin+ 75%

Warto wiedzieć, że powyższe czasy opracowań możliwe są tylko przy zamówieniach do 15 stron objętości. Czas wykonania obszerniejszych prac jest konsultowany z Klientem indywidualnie. 


Podane dotychczas ceny odnoszą się do tekstów przygotowywanych w formacie standardowym (rozmiar czcionki – 12 pkt, używana czcionka – Times New Roman, marginesy strony – po 2,5 cm (lewy margines 3,5 cm), interlinia – 1,5 pkt). Standardowa strona to zatem około 1800 znaków z odstępami i znakami interpunkcyjnymi, co przekłada się na mniej więcej 250 słów.

Piszemy teksty w sposób profesjonalny i odpowiadający wymogom stawianym tego typu tekstom. Nie powielamy, nie plagiatujemy prac. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w Internecie działa duża liczba osób – oszustów. Osoby te z reguły oferują niezwykle niskie stawki ale w zamian opracowują teksty o żadnej wartości, lub znikają z pieniędzmi. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancje rzetelnego podejścia i profesjonalizmu wykonywanych działań. Wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń.

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
 • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
 • Realizujemy zlecenia z dziedzin, na temat których posiadamy szeroką i ugruntowaną wiedzę
 • Nasza oferta jest zgodna z obowiązującym prawem
 • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT (23%)
 • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, dlatego cena może ulec zmianie w zależności od tematu, objętości i terminu wykonania
 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.


Serwis pomocwpisaniu.pl gwarantuje każdemu swojemu Klientowi całkowitą anonimowość. Materiały, które pomagamy przygotować mogą być użyte wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Oferowana pomoc w pisaniu prac ma na celu usprawnienie postępowania i rozwoju edukacyjnego Klienta i jest w pełni zgodna z polskimi przepisami prawa. Serwis pomocwpisaniu.pl nie odpowiada za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania opracowanych materiałów.

Podziel się tym