Pisanie prac dyplomowych

27 stycznia, 2016

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych obejmuje:

Praca dyplomowa – oferujemy pomoc w pisaniu prac dyplomowych, od poziomu licencjatu do poziomu doktoratu. Napisanie tego typu prac nie jest sprawą prostą, trzeba wszakże wypełnić wiele stawianych przez promotora i uczelnię wymagań. W przypadku pracy dyplomowej jest to między innymi: wybór odpowiedniego tematu pracy, dobór odpowiednich hipotez i teorii naukowych, trafna konstrukcja planu pracy, odpowiednio przeprowadzona weryfikacja hipotez itd.). Należy zebrać odpowiedni zakres literatury, przeprowadzić stojące na odpowiednim poziomie badania, sformułować odpowiednie wnioski itp. W napisaniu wartościowego, dobrze odebranego przez promotora tekstu może przeszkodzić np. brak czasu, zdarzenia losowe, czy też brak odpowiedniej weny twórczej. Jeżeli te i podobne problemy nie są Państwu obce wówczas prosimy Państwa o zwrócenie się do nas, pomagamy na każdym etapie konstrukcji pracy dyplomowej. Każda napisana przez nas praca dyplomowa odznacza się pełnym profesjonalizmem.


Oferta odnośnie pomocy w pisaniu prac dyplomowych:

 • Pomoc w pisaniu prac dyplomowych:
  • Pomoc w sformułowaniu odpowiedniego tematu pracy dyplomowej;
  • Pomoc w przygotowaniu planu prac dyplomowych;
  • Pomoc w pisaniu pracy dyplomowej i ich rozdziałów, zarówno w rozprawach teoretycznych jak i empirycznych (badawczych);
 • Pomoc w przygotowaniu badań oraz analizie ich wyników;
 • Konsultacje naukowe oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich kierunków oraz przedmiotów;
 • Pomoc w przygotowaniu niezbędnej bibliografii do prac dyplomowych (np. literatura polska, zagraniczna oraz netografia);
 • Sprawdzenie, korekta merytoryczna, ortograficzna oraz stylistyczna pracy dyplomowej;
 • Dostosowanie pracy dyplomowej do używanego przez szkoły wyższego programu anty-plagiatowego (raporty anty-plagiatowe).

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych obejmuje dziedzin:

Administracja Historia myśli ekonomicznej Psychologia
Bankowość Hotelarstwo Public relations
Bałkanistyka Informatyka gospodarcza Rachunkowość
Dietetyka Logistyka Reklama
Dziennikarstwo Marketing Rolnictwo
Ekonometria Nauki o żywieniu Socjologia
Ekonomia Ochrona środowiska Studia amerykanistyczne
Europeistyka Organizacja przedsiębiorstw Teologia
Filologie Pedagogika Usługi zdrowotne i socjalne
Filozofia Pielęgniarstwo Zarządzanie
Finanse Politologia Zarządzanie zasobami ludzkimi
Historia gospodarcza Prawo INNE (do uzgodnienia)

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującej Państwa dziedziny z zakresu prac dyplomowych, wówczas prosimy Państwa o kontakt.

Rozróżniamy następujące rodzaje prac dyplomowych:

 • Praca licencjacka – praca dyplomowa pisana na koniec studiów pierwszego stopnia, bądź (w zależności od trybu studiów) w połowie dwustopniowych studiów magisterskich. Pozytywna recenzja tejże pracy wraz ze zdaniem egzaminu dyplomowego (licencjackiego) upoważnia studenta do posługiwania się tytułem licencjata.
 • Praca inżynierska – praca dyplomowa pisana na koniec studiów pierwszego stopnia (studia inżynierskie) lub w połowie dwustopniowych studiów magisterskich. Pozytywna recenzja tejże pracy wraz ze zdaniem egzaminu dyplomowego (inżynierskiego) upoważnia studenta do posługiwania się tytułem inżyniera.
 • Praca magisterska – praca dyplomowa pisana na koniec studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich. Pozytywna recenzja tejże pracy wraz ze zdaniem egzaminu dyplomowego (magisterskiego) upoważnia studenta do posługiwania się tytułem zawodowym magistra. Wyjątek stanowią kierunki lekarskie, studenci tych kierunków nie piszą prac magisterskich.
 • Rozprawa doktorska – praca dyplomowa pisana na koniec studiów trzeciego stopnia. Pozytywna recenzja tejże pracy wraz ze zdaniem egzaminu dyplomowego (doktorskiego) upoważnia doktoranta do posługiwania się stopniem naukowym doktora.
 • Rozprawa habilitacyjna – praca dyplomowa pisana w celu uzyskania najwyższego w Polsce stopnia naukowego – doktora habilitowanego.

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
 • Realizujemy zlecenia z dziedzin, na temat których posiadamy szeroką i ugruntowaną wiedzę
 • Prace dyplomowe pisane są zarówno w języku polskim, jak i językach obcych
 • Nasza oferta jest zgodna z obowiązującym prawem
 • Istnieje możliwość rozliczenia zamówionej pomocy w ratach
 • Zapewniamy całkowitą poufność i anonimowość
 • Istnieje możliwość podpisania stosownej umowy
 • W zależności od oczekiwań Klienta czas wykonywania powierzonego nam zlecenia może być różny – standardowy, szybki, super szybki, jak również ekspresowy

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.


Serwis pomocwpisaniu.pl gwarantuje każdemu swojemu Klientowi całkowitą anonimowość. Materiały, które pomagamy przygotować mogą być użyte wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Oferowana pomoc w pisaniu prac ma na celu usprawnienie postępowania i rozwoju edukacyjnego Klienta i jest w pełni zgodna z polskimi przepisami prawa. Serwis pomocwpisaniu.pl nie odpowiada za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania opracowanych materiałów.

Podziel się tym