Korekty Cennik

31 stycznia, 2016

Korekty Cennik

Korekty Cennik – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu wykonywania korekt. Nasza oferta jest dość szeroka, a ceny podane niżej orientacyjne. Ostateczną cenę ustalamy indywidualnie z Klientem po zapoznaniu się z charakterem zlecenia. Główny wpływ na cenę w przypadku korekt ma stopień trudności poprawianego materiału i jego objętość, zakres oczekiwanych poprawek oraz język, w jakim jest materiał (oferowane przez nas języki). W cenniki zamieszonym poniżej staraliśmy się przedstawić Państwu przybliżone kwoty, które należy brać pod uwagę.


Korekty Cennik

Sprawdzamy materiał i wprowadzamy korekty w szybki i profesjonalny sposób. Podczas wykonywania zlecenia zwracamy uwagę na najczęstsze błędy, które w najbardziej szkodliwy sposób wpływają na odbiór tekstu, prezentacji, przemówienia itd. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie, poświęcając każdemu zagadnieniu należytą uwagę. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancje profesjonalizmu wykonywanych działań. Wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń na czas.


Nasza oferta czasowa, czyli jak szybko możemy pracować


Powyższe czasy korekt są możliwe tylko przy zamówieniach dotyczących mniejszych objętości. Czas wykonania obszerniejszych zleceń jest ustalany z Klientem indywidualnie.

W zależności od charakteru zlecenia, możemy wykonywać je zdalnie (np. korekta pozycjonowania, korekty stron www itp.), lub poprawić przesłany plik (np. korekta pisowni, korekta prezentacji itp.) i odesłać drogą elektroniczną (e-mail).

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
  • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
  • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT
  • Istnieje możliwość rozliczenia zamówienia w ratach 0%
  • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, dlatego cena może ulec zmianie w zależności od tematu, objętości i terminu wykonania
  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.

Podziel się tym