Kontakt

27 stycznia, 2016

Kontakt

Kontakt – zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie 'pomocy w pisaniu’ oraz skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wątpliwości. Jeśli jeszcze nie zapoznali się Państwo z naszą ofertą, zapraszamy do przejścia na odpowiednie strony – oferta usługowa, oferta cennikowa. Oferujemy najwyższą jakość usług, pełne zaangażowanie oraz gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie zlecenia. Zapraszamy do współpracy. Regulamin oraz warunki współpracy z nami znajdą Państwo w linkach: Warunki współpracy oraz Regulamin

Prosimy dokładnie sprawdzać wpisywane dane kontaktowe (zwłaszcza maila), w przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Państwem skontaktować!


Formularz kontaktowy:

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Treść wiadomości


  Staramy się odpowiadać najszybciej jak to tylko możliwe, zwykle udaje się nam odpowiedzieć na Państwa zapytania w czasie do 24 godzin (bardzo często odpowiadamy w przeciągu 10-15 minut).

  Termin realizacji zamówienia jest z Klientem ustalany indywidualnie. Część naszych usług możliwa jest do wykonania w trzech trybach zaangażowania (realizacja do 72, do 48 i do 24 godzin). Do czasu realizacji zamówienia nie wliczamy niedziel, dni świątecznych oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

  Zapewniamy całkowitą anonimowość danych naszych Klientów oraz poufność przekazywanych nam materiałów. Państwa dane oraz przekazywane nam materiały (także pliki) nie są przekazywane ani wykorzystywane do jakichkolwiek celów poza tymi, których wymaga wycena i realizacja zlecenia.


  Serwis pomocwpisaniu.pl gwarantuje każdemu swojemu Klientowi całkowitą anonimowość. Materiały, które pomagamy przygotować mogą być użyte wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Oferowana pomoc w pisaniu prac ma na celu usprawnienie postępowania i rozwoju edukacyjnego Klienta i jest w pełni zgodna z polskimi przepisami prawa. Serwis pomocwpisaniu.pl nie odpowiada za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania opracowanych materiałów.

  Podziel się tym