Przepisywanie Cennik

Styczeń 31, 2016

Przepisywanie Cennik

Przepisywanie Cennik – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu przepisywania. Dokładne ceny naszych usług są uzależnione od stopnia trudności zlecenia. W przypadku przepisywania tekstu jest to chociażby stan, jakość dostarczanych materiałów (np. czy materiały są czytelne). Na cenę wpływ ma również oczekiwany termin przepisania, wymagana dokładność przepisywania, a również język przepisywanego materiału. Przepisujemy materiały w wielu językach obcych (oferowane języki).


Przepisywanie Cennik


Powyższe ceny odnoszą się do tekstów przepisywanych w języku polskim. Materiały przepisywane w językach obcych są za każdym razem wyceniane indywidualnie dla Klienta. Standardowe formatowanie tekstu jest wliczone w cenę. Formatowanie na życzenie wyceniane jest oddzielnie. Oczekiwany sposób formatowania trzeba uzgodnić przed wykonaniem zlecenia. Istnieje możliwość wydrukowania, oprawienia i wysłania przepisywanego tekstu. W przypadku wyboru tej możliwości cena jest ustalana za każdym razem indywidualnie.

W rozliczeniach za jedną stronę przyjmujemy 1800 znaków ze spacjami. W przypadkach gdy tekst, bądź nagranie jest trudne od odtworzenia wycena opiera się na liczbie znaków i ma charakter indywidualny.


Nasza oferta czasowa, czyli jak szybko możemy pracować


Gwarantujemy naszym Klientom pełną anonimowość i poufność danych i przekazywanych materiałów. W trakcie trwania współpracy nie wymagamy od Państwa podania żadnych dotyczących Państwa danych personalnych. Istnieje również możliwość podpisania odpowiedniej umowy. Umowa jest wówczas podpisywana przed rozpoczęciem prac nad zleceniem. W takim przypadku wymagamy uiszczenia zaliczki w wysokości 10% (dziesięć procent) wartości całości zlecenia.

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
  • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
  • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT
  • Istnieje możliwość rozliczenia zamówienia w ratach 0%.
  • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, dlatego cena może ulec zmianie w zależności od tematu, objętości i terminu wykonania
  • Przy większych ilościach, stałych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty
  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.

Podziel się tym