Przygotowywanie prezentacji Cennik

31 stycznia, 2016

Przygotowywanie prezentacji Cennik

Przygotowywanie prezentacji Cennik – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu tworzenia prezentacji. Podobnie jak w przypadku pisania prac, także i w tym przypadku dość trudno jest skonstruować jednolity cennik. Jest to spowodowane szeregiem zmiennych, które mają wpływ na ostateczną cenę. Jednej prezentacji lub nawet pojedynczemu slajdowi trzeba poświęcić więcej czasu, podczas gdy innemu nieco mniej. Ceny slajdów i prezentacji zależą zatem od liczby oraz stopnia skomplikowania poszczególnych slajdów oraz od języka w jakim mają być stworzone (oferowane przez nas języki). Niemniej postaramy się przedstawić Państwu przybliżone kwoty, które należy brać pod uwagę.


Przygotowywanie prezentacji Cennik

Materiały do prezentacji (tekst, zdjęcia, grafika itp.) są dostarczane przez Klienta. Jeżeli życzą sobie Państwo, możemy się zaangażować w poszukiwanie i tworzenie treści zarówno poszczególnych slajdów, jak również całych prezentacji. Cena w takim przypadku ulegnie zmianie (w zależności od poziomu trudności znalezienia i obszerności materiałów). Szczegóły będą ustalane indywidualnie z każdym Klientem.


Nasza oferta czasowa, czyli jak szybko możemy pracować


Standardowy czas wykonania zlecenia to 3-5 dni roboczych. Prezentacje w ostatecznej (tj. zaakceptowanej przez Klienta) formie może być dostarczona w formie elektronicznej (np. poprzez e-mail), lub nagrane na płytę CD/DVD lub na pendrive i wysłane za pośrednictwem kuriera lub poczty. Koszty płyty są wliczone w cenę prezentacji, w przypadku pendriva należy doliczyć 10 zł. Koszty przesyłek według stawek operatorów.

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
  • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
  • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT
  • Istnieje możliwość rozliczenia zamówienia w ratach 0%
  • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, dlatego cena może ulec zmianie w zależności od tematu, objętości i terminu wykonania
  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)
Pisanie pracOfertaCennik
PrezentacjeOfertaCennik
BadaniaOfertaCennik
PrzemówieniaOfertaCennik
TłumaczeniaOfertaCennik
KorektyOfertaCennik
Tworzenie stronOfertaCennik
PrzepisywanieOfertaCennik

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.

Podziel się tym