Pozycjonowanie Cennik

Styczeń 31, 2016

Pozycjonowanie Cennik

Pozycjonowanie Cennik – prezentujemy Państwu przykładowy cennik naszych usług z zakresu pozycjonowania. Należy pamiętać, że na pozycję strony w wyszukiwarkach ma wpływ wiele czynników rankingowych. Nasza oferta jest dość szeroka, szerokie są również możliwości wyboru odpowiedniej, najlepiej Państwo odpowiadającej usługi. Pozycjonujemy także w innych językach jak polski (oferowane przez nas języki). Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Pozycjonowanie cennik


Pozycjonowanie Cennik:


Proponujemy niezwykle przejrzysty model współpracy. Do tematu pozycjonowania podchodzimy w sposób całościowy – korzystamy z wielu dróg i kanałów pozycjonowania. Zawsze jednak podejmujemy działania zgodne z zasadami i polityką wyszukiwarek np. Google. Jest to o tyle ważne, gdyż nieprzestrzeganie tych zasad w dłuższej perspektywie prowadzi do pogorszenia miejsca w wynikach wyszukiwania.

Wiele firm zapewnia, że wymierne efekty pozycjonowania pojawiają się już po 1-3 miesiącach, uzależniając przy tym swoje wynagrodzenie od osiągnięcia miejsca w top 10 przez witrynę swojego Klienta. Osiągnięcie w takim czasie wysokich pozycji często jest obarczone działaniami niezgodnymi z polityką wyszukiwarek! W wielu przypadkach praca tychże firm polega na użyciu automatycznego narzędzia, który umieszcza linki do witryny Klienta gdzie tylko jest to możliwe (są to zazwyczaj fora tematyczne).

Każdy link działa jak cytowanie w przypadku pracy naukowej. Im więcej / częściej cytowany jest artykuł, tym jest on (w teorii) wartościowszy. Analogicznie im więcej odnośników do strony Klienta w Internecie tym jest ona wartościowsza a tym samym przesuwa się wyżej w hierarchii wyszukiwarki. Ten sposób był przez długi czas skuteczny i przynosił wymierne korzyści, jednak w wyniku wprowadzania nowych uaktualnień algorytmów Google strony korzystające z tej metody odnotowały znaczące spadki w wynikach wyszukiwania. Od tamtego czasu działania z wykorzystaniem programów do linkowania odnoszą tylko czasowy skutek w postaci wzrostów w wynikach wyszukiwania. W dłuższej perspektywie strona zazwyczaj spada w wynikach wyszukiwarki i często także dodatkowo dostaje karę za stosowanie niedozwolonych metod. Nie jest to już jednak zmartwieniem firmy, a Państwa – oszukanego Klienta. Odzyskanie nawet średniej pozycji w Google jest wówczas procesem dosyć czaso- i koszto-chłonnym. Prosimy pamiętać, że wybór ofert firm obiecujących wysokie pozycje w bardzo krótkim czasie stają się coraz bardziej niebezpieczne.

Każdego roku Google wprowadza około 500 uaktualnień swojego algorytmu odpowiedzialnego za umiejscawianie stron na konkretnych pozycjach w Internecie. Znacząca część tych poprawek dotyczy ograniczenia niedozwolonych i łamiących zasady praktyk pozycjonerskich. W efekcie – witryny stosujące takie zabiegi są kwalifikowane jako manipulujące wynikami wyszukiwania i bardzo często nawet permanentnie usuwane z wyników wyszukiwarek.

Nasza oferta jest inna. Nie obiecujemy Państwu, że już po miesiącu znajdą się Państwo w Top 10, ponieważ nie stosujemy niedozwolonych, obarczonych wielkim ryzykiem metod pozycjonowania! Nasze działania nie wyglądają jak prawdziwe, ale są prawdziwe i nie pozorują naturalnych metod pozyskiwania linków, ale są naturalne i w pełni zgodne z polityką Google. Pozycjonowanie cennik


Nasza oferta pozycjonowania, czyli jak pracujemy:


Jak pisaliśmy w opisie naszej oferty, pozycjonowanie to działanie, którego celem jest podniesienie renomy Państwa strony w oczach wyszukiwarek internetowych. Proces ten jest długotrwały, gdyż tak jak w realnym świecie renoma nie jest zdobywana z dnia na dzień. Zauważalne efekty pozycjonowania (bez szkodliwych „przyspieszaczy”) są na ogół zauważalne po około 7 miesiącach pracy. Prowadzone przez nas działania nie wyglądają na naturalne gdyż są naturalne. Nie korzystamy z żadnych technik ani rozwiązań, które nawet w przyszłości (nie bieżąco śledzimy zmiany na rynku pozycjonowania, więc potrafimy przewidzieć prawdopodobną przyszłość zmian algorytmów) mogłyby wpłynąć negatywnie na pozycję Państwa witryny w przeglądarkach.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, w związku z tym wolimy nie przyjąć zlecenia, aniżeli przyjąć je i nie móc się z niego na zadowalającym poziomie wywiązać. Z nami mają Państwo gwarancję rzetelnie i co najważniejsze systematycznie wykonywanej pracy, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo, systematycznie przesyłamy Państwu raporty uwzględniające wyniki naszych działań, oraz realne dla Państwa efekty (częstotliwość raportowania do uzgodnienia z każdym Klientem indywidualnie). Pozycjonowanie Cennik

Warto wiedzieć: Warto wiedzieć:
  • Zapewniamy naszym Klientom całkowitą poufność i anonimowość
  • W przypadku wystawienia faktury do ceny doliczany jest podatek VAT
  • Istnieje możliwość rozliczenia zamówienia w ratach 0%
  • Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny
  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować (rozwiń)

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań prosimy o kontakt.

Podziel się tym